Vairavimo mokykla „Blyksta“

 

 
NAUJIENOS

2019.08.08

Kiek eismo dalyvių laikosi leistino greičio? Kuo skiriasi leistinas ir saugus greitis? Kodėl ne visada net ir leistinas greitis yra saugus greitis? Atsakymus į visus šiuos klausimus rasite ČIA.

2019.04.10

Nuo balandžio 1 d. ilginamas pradedančiųjų vairuotojo pažymėjimų galiojimo laikas iki 3 metų. Jį bus galima pasikeisti kaip ir dabar – praėjus 2 metams –, tačiau nebereikės skubėti tai padaryti per 10 dienų iki pažymėjimo galiojimo pabaigos. Tam bus skirti papildomi metai. Toks sprendimas priimtas dėl vairuotojų patogumo, kadangi dabar jie turės daugiau laiko užsisakyti naują dokumentą ir, jei reikia, pabaigti papildomus mokymus. Daugiau informacijos ČIA.

2019.01.15

Siekdamos tęsti pastarųjų metų eismo saugos gerėjimo tendenciją, nuo šiandien glaudžiai bendradarbiauti pradeda Lietuvos transporto saugos administracija, Lietuvos policija ir Generalinė prokuratūra. Daugiau informacijos apie tai ČIA.

2018.10.11

Lietuvos kelių policijos tarnybos 2017/2018 m. sausio-rugpjūčio mėn. eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, trumpą apžvalgą rasite ČIA.

2018.10.04

Kelių eismo taisyklėse – naujos nuostatos pėsčiųjų ir dviratininkų saugumui gerinti. Visą informaciją rasite ČIA.

2018.06.18

Laukia ankstyva ar vėlyva kelionė automobiliu? Būkite ypač atidūs. Saulėtekis ir saulėlydis – pats nepalankiausias paros metas vairuoti dėl akinančios saulės ir dažniausiai tai piko valandos. Gera žinia – tiesioginių saulės spindulių poveikį galima sumažinti. Kaip tai padaryt, sužinokite ČIA.

2018.03.01

VĮ „Regitra“ siūlo susipažinti, kaip reikia elgtis artėjant prie pėsčiųjų perėjos ir važiuojant žiedu. Video rasite ČIA.

2018.02.07

Lietuvoje pradeda galioti elektroninės vinjetės

Susisiekimo ministras Rokas Masiulis pasirašė įsakymą, kuriuo Lietuvoje įteisinamos elektroninės vinjetės. Siekiant sudaryti palankesnes sąlygas vežėjams, įsigaliojus šiam įsakymui, bus galima naudoti ir popierines, ir elektronines vinjetes. Daugiau informacijos ČIA.

2018.02.05

VĮ „Regitra“ informuoja, kad priešingomis kryptimis važiuojančių vairuotojų artėjimas ir prasilenkimas svarbus tik tada, kai tai padaryti sudėtinga dėl per siauro kelio. Tokiu atveju abu vairuotojai turi tas pačias prievoles vienas kitam. Lenkiant dalyvauja ne vienas asmuo. Lenkiantis vairuotojas yra aktyvus dalyvis, kuris privalo atlikti manevrą saugiai. Lenkiamas vairuotojas taip pat susijęs su lenkimo manevru, tačiau jam tenka pasyvus vaidmuo, ir tik tam tikromis aplinkybėmis jis turi reaguoti į situaciją. Daugiau apie tokias situacijas - VĮ „Regitra“ sukurtame video siužete ČIA.

2018.01.23

Jūsų įsiliejimas į eismą kitiems gali atrodyti kaip noras būti gudresniam...                                                                                                
 
Vairuotojo kasdienybėje greitėjimo ir lėtėjimo juostos yra neišvengiamos, tad dažnai net nesusimąstome, kuo ši kelio atkarpa yra ypatinga. Čia svarbiausia dairymasis, tinkamas greitis bei geras turimos kelio atkarpos išnaudojimas. Dar svarbiau – netrukdyti kitiems eismo dalyviams. Daugiau apie važiavimą šiomis juostomis ČIA.

2018.01.01

Išsilaikiusiems teorijos egzaminą VĮ „Regitra“, vairavimo kursai kainuos tik 475,00 € !

Nuo 2018 m. sausio 1 d. visiems, savarankiškai išsilaikiusiems teorijos egzaminą VĮ „Regitra“, vairavimo kursai kainuos tik 475,00 eurus. Registracija į praktinio vairavimo kursus telefonu 8 685 80805 arba atvykus į mūsų mokyklą (Rinktinės g. 20-4, Vilnius). Daugiau apie teikiamas paslaugas rasite ČIA.